Unikátne apartmány a posledné dva radové domky u pláže Playa Paraiso

Referenčné číslo: TW19010
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Villajoyosa
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 80.35 m2 - 127.35 m2
 
Cena:
279.000 € - 479.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri mori, pláž ocenená modrou vlajkou

Na krásnom pobreží Costa Blanca, ktoré sa pýši čistými dlhými plážami a azúrovým morom, ponúkame na predaj radové domy a apartmány. Sú situované v prvej línii pri mori vo Villajoyosa / Vila Joiosa s priamym prístupom na očarujúcu 1060 metrov dlhú pláž Playa Paraiso, ktorá bola ocenená modrou vlajkou. Medzinárodné letisko v Alicante je odtiaľto iba 40 km. Neďaleko sú tiež reštaurácie, bary, obchody, požičovne, zastávka autobusu a ďalšie služby. Iba 20 minút jazdy odtiaľto sa dostanete do jedného z najrýchlejšie rastúcich miest v Španielsku, do prístavného mesta Alicante.

Všetky jednotky majú dômyselne premyslené dispozície a sú postavené podľa najvyšších štandardov. Z terás sa ponúka krásny výhľad na pláž a more. Prízemné apartmány majú k dispozícii súkromné záhrady.

Štýlové objekty sú navrhnuté v stredomorskom štýle a sú obklopené rozkvitnutými záhradami a osviežujúcim bazénom. Zo záhrady môžete vstúpiť priamo na pláž Paraiso. Súčasťou komplexu sú aj podzemné garáže. V jednotkách je zabudovaná klimatizácia.

Villajoyosa ponúka úžasné prímorské promenády, ktoré majú svoje nezabudnuteľné čaro dokreslené pestrofarebnými fasádami okolitých domov. Pri prechádzke mestom narazíte na historické a umelecké centrum, kde sa môžete kochať renesančnými hradbami a opevneným gotickým kostolom l'Assumpció. Prezrieť si môžete aj múzeum čokolády. Villajoyosa je známa aj svojimi tradičnými maurskými a kresťanskými slávnosťami, ktoré Vás priblíži k španielskej histórii.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: