V lete sen, v zime rozprávka - to je nový projekt v najslnečnejšom mieste Rakúska!

Referenčné číslo: MS19764
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Mariapfarr/Lungau
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 63.14 m2 - 94.79 m2
 
Cena:
306.700 € - 473.960 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Apartmánový rezort vzniká v salzburskej oblasti Lungau, konkrétne v obci Mariapfarr v nadmorskej výške 1 119 m na pomedzí 3 spolkových krajín - Salzburska, Štajerska a Korutánska. Obec je už desaťročia známa ako najslnečnejšie miesto v Rakúsku. Okolie v zime ponúka 300 km zjazdoviek, v lete zase využijete krištáľovo čisté horské jazerá alebo sieť turistických trás, cyklotrás a jazdeckých chodníkov.

Rezort sa rozkladá na južnom svahu s nezastaviteľným výhľadom v bezprostrednej blízkosti niekoľkých najlepších lyžiarskych stredísk Rakúska (Fanningberg, Grosseck-Speiereck, Katschberg-Ainek, Obertauern, Kreischberg) a v blízkosti 18 jamkového golfového ihriska. Predstavuje prázdninové bývanie so zaujímavým ročným výnosom z prenájmu, o ktorý sa postará profesionálna spoločnosť. Je to bezpečná investícia uprostred rakúskych Álp s potenciálom zhodnotenia.

Resort na prvý pohľad zaujme kombináciou tradície a modernosti, ktorá dokonale zapadá do okolitého prostredia.

Rezort sa skladá z 41 exkluzívnych bytových jednotiek. Už vo fáze plánovania sa počítalo s veľkorysými, útulnými a presvetlenými priestormi s vysoko kvalitnými materiálmi. V rámci prestavby bude vybudovaná podzemná garáž a vonkajšie parkovisko. Rezort sa pýši bezbariérovým prístupom k wellness centru so saunami, vírivkami, kúpaliskom, posilňovňou, masážami, lekárom a reštauráciou. Sauny sa rozkladajú na dvoch podlažiach a ponúkajú senzačný výhľad na okolitú horskú krajinu. V dolnom poschodí sa nachádza moderné fitness centrum s fyzioterapiou. V hornom poschodí nájdete moderné wellness, bistro s terasou, dva vonkajšie bazény, lekára a odborníkov na masáž a kozmetiku. Tu si môžete dopriať dokonalé zakončenie náročného dňa, stráveného na lyžiach alebo na túre.

Aj gastronomická ponuka je veľmi široká. V rezorte si môžete vychutnať miestne špeciality v príjemnej atmosfére. Rezort sľubuje jedinečný kulinársky zážitok, či už pri raňajkách na terase s výhľadom, alebo večer pri poháriku vína. Okrem toho si jedlo môžete nechať doniesť priamo do apartmánu alebo miestne produkty ochutnať v lahôdkarstve či v historickej vínnej pivnici z 15. storočia.

V rezorte sa podarilo dosiahnuť harmonického prechodu od obytných priestorov cez gastronómiu po wellness centrum. Pri výbere dodávateľov a výrobkov bol kladený veľký dôraz na kvalitu a dizajn. Použité boli napríklad produkty značiek Grohe, Villeroy & Boch, EWE alebo Siemens.

K predaju ponúkame 41 vybavených apartmánov s veľkosťou 35 až 90 m2 so záhradou/ terasou alebo balkónom. K dispozícii je tu podzemná garáž a vonkajšie parkovisko, pivničné kóje, práčovňa a lyžiareň. Majitelia apartmánov môžu využívať všetku infraštruktúru rezortu - zahŕňa izbovú službu, reštauráciu, konferenčné priestory, lahôdkarstvo, vínnu pivnicu, konferenčné priestory a wellness centrum. Vyberte si z apartmánov s možnosťou vlastného užívania až 8 týždňov v roku. Ponúkame vám príležitosť vlastniť apartmán, využívať výhody profesionálne vedeného hotela a tešiť sa z výnosu z prenájmu až cca 6%.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: