Exkluzívne apartmány v prestížnom La Marina de Sotogrande

Referenčné číslo: TW19855
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: San Roque, Cádiz
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 101.46 m2 - 301.00 m2
 
Cena:
342.000 € - 2.187.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme exkluzívnu novostavbu v prvej línii pri prístave Sotogrande s fascinujúcim výhľadom. Umiestnenie je skutočne jedinečné. V najprestížnejšej rezidenčnej štvrti v južnom Španielsku, v blízkosti 5 svetovo preslávených golfových ihrísk a elitného klubu póla, množstvo obchodov a reštaurácií. Gibraltár je len 15 minút autom odtiaľto a letisko v Malage s priamym leteckým spojením zo Slovenska je len hodinu od rezortu. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť k druhému bývaniu v srdci prístavu Sotogrande.


Prednosti rezortu

 • Resort na prominentnom Sotogrande na Costa del Sol
 • Prvá línia pri prístave s fascinujúcim výhľadom
 • Apartmány s 2 - 3 spálňami
 • Strešné apartmány so soláriom
 • Priestranné terasy, parkovacie miesta, pivnica
 • Svieže záhrady, bazény
 • 5 excelentných golfových ihrísk
 • Reštaurácie, obchody, pláže
 • Hodinu od medzinárodného letiska v Malage
 • Priame letecké spojenie z Bratislavy do Málagy
 • 25 minút od Estepona
 • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Sotogrande

Sotogrande predstavuje jednu z najprestížnejších urbanizácií Európy, ktorá je domovom zámožných ľudí vyhľadávajúcich služby na najvyššej možnej úrovni. V oblasti sa sústredí množstvo luxusných hotelov, reštaurácií a elitných športových zariadení. Medzi nimi napríklad Klub a škola póla Santa María, predstavujúce jedno z najlepších európskych centier tohto športu a ako také je známym usporiadateľom viacerých medzinárodných turnajov. Nájdete tu tiež tenisové kluby, klub ragby, plážové kluby a klub venovaný milovníkom lodí a plachtení.


Golfové ihriská

Sotogrande vyniká tiež 5 excelentnými golfovými ihriskami. Špeciálnu pozornosť priťahuje ihrisko Valderrama, ktoré si podľa Golf World už od roku 1989 drží klasifikáciu absolútnej jedničky Európy. Stalo sa hostiteľom prestížnych turnajov PGA European Tour, Volvo Master a Ryder Cup. Pre zdokonalenie svojich golfových zručností môžete využiť elitnú golfovú školu Sotogrande Golf Academy.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je jeho skvelá dostupnosť. Z Bratislavy do Malagy je zavedené letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne hodinu odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Vyberte si niektorý z priestranných podkrovných bytov a apartmánov s 2 -3 spálňami so špičkovými povrchovými úpravami, parkovacím miestom a komorou. V prípade záujmu je možné apartmány prepojiť a získať tak 4 alebo 5 spálňový apartmán podľa vašich požiadaviek.

Budovy sú postavené v modernom námornom štýle s veľkými slnečnými terasami s výhľadom na prístav. Celý rezort obklopujú svieže záhrady a bazény.

Apartmány vynikajú nádherným výhľadom na prístav, sú veľmi moderné, interiéry vzdušné a vonkajšie plochy zaliate slnkom 320 dní v roku. Apartmány spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na komfort majiteľov. Sú vybavené najmodernejšími materiálmi a zariadeniami: keramická podlaha od spoločnosti salónu, kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľne s vysoko kvalitným sanitárnym vybavením, systém LED osvetlenie, klimatizácia/kúrenie. K bytu patrí aj parkovacie miesto a pivnica. V budovách je inštalovaný výťah pre 6 osôb.

Energetický certifikát s hodnotením B označujú nižšiu spotrebu energie a maximálnu akustickú a tepelnú izoláciu.


Termín výstavby

Výstavba budovy 1 sa začala v januári 2021. Očakávané dokončenie je v júli 2022.

Budova 2 s 56 apartmánmi bola už dokončená.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: