Exkluzívne apartmány v prestížnom La Marina de Sotogrande

Referenčné číslo: TW19855
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: San Roque, Cádiz
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 96.91 m2 - 144.50 m2
 
Cena:
398.000 € - 605.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Kúpa nehnuteľnosti nie je len investícia. Je to možnosť uskutočniť svoj sen. Príležitosť žiť inak. Kedykoľvek v roku si užívať nádherné more, dlhé piesočnaté pláže, najlepšie golfové ihrisko či vynikajúcu španielsku kuchyňu z pohodlia domova. Staňte sa prvým majiteľom niektorého z exkluzívnych apartmánov v blízkosti prestížneho prístaviska La Marina de Sotogrande.

Nové apartmány nielen pre jachtárov

Nový prímorský rezort zahŕňa 56 apartmánov, ktorý ponúka nádherný výhľad na La Marina de Sotogrande. Väčšina apartmánov disponuje 2 spálňami, ale na výber je aj niekoľko trojspálňových. Developer ponúka aj možnosť prestavby dvoch apartmánov na priestranný apartmán so 4 - 5 spálňami. Apartmány sú veľmi moderné a svetlé a patrí k nim privátne terasy orientované na východ a juhovýchod, kde si dosýta môžete užiť slnko, svetlo, nádherné výhľady a atmosféru tohto úžasného miesta. Ku každému apartmánu patrí garážové parkovacie miesto a komora. Oboje je už zahrnuté v kúpnej cene. Súčasťou privátneho rezortu sú bazény a nádherne upravené záhrady.

Najprestížnejšia rezidenčná oblasť južného Španielska

Kúpte si apartmán v jednej z najprestížnejších rezidenčných oblastí južného Španielska a užívajte si služby na najvyššej úrovni v prístave La Marina de Sotogrande, yacht clubu, blízkosti nádherných pláží (iba 5 minút odtiaľto) alebo Santa Maria Polo Club, jedinečnú destináciu pre milovníkov golfu a pola. V okolí sa nachádza 5 golfových ihrísk, z ktorých najvyhľadávanejšie sú Valderrama (dejisko Ryder Cupu), Real Club de Sotogrande a San Roque Golf. Miesto je ideálne aj pre milovníkov jachtingu, vodných športov, pre hráčov tenisu či paddle tenisu. V tesnej blízkosti nájdete mnoho reštaurácií, obchodov, tenisový klub, klub vodných športov či paintballové ihrisko.

Umiestnenie

Sotogrande/ San Roque sa nachádza približne 25 km od Gibraltáru, medzinárodného letiska v Gibraltári a približne 100 km od medzinárodného letiska v Malage, kam je z Bratislavy/ Viedne celoročne zavedené priame letecké spojenie.

Termín výstavby

Výstavba sa už začala. Dokončenie rezortu je plánované na november 2020.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: