Filmové hviezdy a výnosy nad 5% p.a. na dosah!

Referenčné číslo: DP18756
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 98.00 m2 - 176.00 m2
 
Cena:
2.459.100 AED - 4.126.500 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Hollywoodsky štýl bývania, filmové hviezdy a výnosy nad 5 % p.a.! Urobíme Vám ponuku, ktorú nebudete môcť odmietnuť!

V najlukratívnejšej oblasti Dubaja - Burj Dubai - sa realizuje tento unikátny projekt v spolupráci s hollywoodskym filmovým štúdiom a jeho dcérskou spoločnosťou Paramount Hotels & Resorts. Štyri výškové budovy - každá dosahujúce výšky 250 metrov - poskytnú svojim rezidentom luxusné bývanie v hotelových apartmánoch s kompletným hotelovým servisom. Obrie plátna v apartmánoch, premietacie miestnosti a dizajn evokujúci zlaté časy Hollywoodu Vám umožní dotknúť sa filmových hviezd.

Najluxusnejšie reštaurácie, butiky, wellness centrum, niekoľko bazénov, fitness, cigar lounge, centrum pre deti a zasadačky pre obchodné rokovania sú Vám vždy k dispozícii. Hotelový a concierge servis využijete pre Váš komfort bývania a života v Dubaji, business servis Vám uľahčia Vaše prípadné pracovné aktivity v Dubaji. Vyberať môžete buď z hotelových apartmánov alebo zo štandardných apartmánov (s kuchyňou) - samozrejme s kompletným servisom. Z hotelových izieb sa Vám naskytne výhľad na najvyššiu budovu sveta - Burj Khalifa.

Z hľadiska výnosov z prenájmu odporúčame zamerať pozornosť na hotelové apartmány, ktoré budú prevádzkované spoločnosťou Paramount Hotels & Resorts. Zaručujú vysokú obsadenosť a vysoké výnosy z prenájmu.  Vlastník nehnuteľnosti môže nehnuteľnosť užívať dva týždne v roku zadarmo s kompletným hotelovým servisom. Zvyšok roka je nehnuteľnosť prenajatá turistom. Navýšenie vlastného užívania je možné, pomerne sa bude znižovať výnos z prenájmu. Nesmieme zabudnúť, že Dubaj je veľmi príjemným daňovým prostredím a výnosy z prenájmu nie sú zdanené. Nehnuteľnosť je predávaná do osobného vlastníctva a nový majiteľ tak môže participovať na predpokladanom raste cien nehnuteľností v Dubaji.

Máte záujem o investíciu do tohto unikátneho projektu v Dubaji? Kontaktujte nás. Radi Vám poskytneme viac informácií a zariadime pre Vás stretnutie s našim zástupcom v Dubaji. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera a neúčtuje províziu kupujúcemu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: