Paramount Pictures - Luxusné hotelové a rezidenčné apartmány

Referenčné číslo: DP19838
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubai
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 47.75 m2 - 153.10 m2
 
Cena:
1.183.000 AED - 2.786.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Garantovaný výnos z prenájmu, odložené splátky kúpnej ceny

Ponúkame luxusné hotelové a rezidenčné apartmány v prvotriednej lokalite Sheikh Zayed Road. Projekt vás doslova ohromí svojím prepychovým vybavením. Strešný infinity bazén s terasou, najmodernejší fitness, špičkové wellness centrum vrátane luxusného spa, reštaurácia, sky lobby s výhľadmi na celú Burj area a privátne kino Paramount Pictures tvoria len ochutnávku z celej rady ďalšieho vybavenia.

Stavebné práce už začali a dokončenie sa predpokladá v decembri 2020.

Hotelové apartmány sú situované medzi 15. a 25. poschodím budovy. Tieto nádherné izby sľubujú nezabudnuteľné zážitky svojim hosťom a pre investorov predstavujú príležitosť pre veľmi lukratívnu investíciu. Majiteľ získava garantovaný výnos z prenájmu vo výške 7 % na dobu prvých 3 rokov. Zaujímavá je tiež koncepcia odložených splátok kúpnej ceny. V okamihu dokončenia stavby má majiteľ hotelového apartmánu splatené len 60 % kúpnej ceny. Zvyšok sa platí v postupných splátkach a posledný je až rok po dostavbe. Garantovaný príjem je počítaný z už zaplatených súm kúpnej ceny.

Majiteľ apartmánu s 1 alebo 2 spálňami má možnosť vlastného užívania na 28 nocí v roku počas prvých 3 rokov. Ako bonus získava majiteľ tiež 6 spiatočných leteniek (ekonomická trieda) na dobu prvých 3 rokov. Letenky budú ponúkané na priame lety medzi najbližším letiskom kupujúceho a Dubajom od spoločnosti Emirates Airlines.

Rezidenčné apartmány sú umiestnené od 26. do 63. poschodia budovy a sú oproti hotelovým apartmánom priestrannejší. Súčasťou je oddelená obývacia a jedálenská časť, rovnako ako rôzny počet samostatných spální. Kombinácia pohodlia domova s vybavením a službami spoločnosti Paramount je skutočne lákavá. Na želanie majiteľa je možné aj tieto apartmány prenajímať a získavať zaujímavé príjmy z prenájmu.

Apartmány ponúkajú nádherné výhľady na Burj Khalifa, Palms, World Islands a ikonickú Burj Al Arab. Medzinárodné letisko v Dubaji je len 15 minút autom. V tesnej blízkosti sú aj 2 stanice metra.

Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji. Spoločnosť Rellox ponúka tieto nehnuteľnosti priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: