Nové apartmány priamo pri mori a piesočnej pláže

Referenčné číslo: VC20072
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torrox Costa
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 67.00 m2 - 132.00 m2
 
Cena:
198.500 € - 469.400 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme nový apartmánový rezort, ktorý vyniká svojím moderným dizajnom a umiestnením v prvej línii pri mori a dlhej piesočnatej pláže. Vďaka tomu ponúkajú apartmány úžasné výhľady na more. K maximálnemu komfortu slúži aj moderný infinity bazén, vonkajšia posilňovňa a gastro/ salónik. Miesto dokonale kombinuje sen o bývaní pri pláži, komfort a kvalitu života vďaka vynikajúcej infraštruktúre a blízkosti Malagy.


Prednosti rezortu

  • 1. línia od mora a pláže
  • Resort na prominentnom Costa del Sol za priaznivú cenu
  • Apartmány s 2 - 4 spálňami s terasami
  • Podkrovné apartmány s privátnou strešnou terasou s výhľadom na more
  • Vzdušné, maximálne presvetlené interiéry
  • Parkovacie miesto a pivnica v cene
  • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
  • Letecké spojenie z Bratislavy do Malagy

Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.


Torrox

Oblasť Torrox ponúka nádherné pláže s jemným pieskom a pozvoľný vstup do mora. Priezračne čistá voda Stredozemného mora priamo nabáda k plávaniu, potápaniu, šnorchlovaniu a mnohých vodným športom.

Torrox Costa pozvoľne nadväzuje na typické andalúzske mesto Torrox s romantickými úzkymi uličkami, bielymi domčekmi a príjemnou atmosférou. Nachádza sa tu tiež mnoho obchodov, barov, reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou aj tradičné reštaurácie s morskými plodmi či tapas. Torrox je tiež skvelým východiskovým miestom pre výlety do okolitých historických miest.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je jeho skvelá dostupnosť. Z Bratislavy do Málagy je zavedené letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 45 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezort vyniká svojim moderným dizajnom, umiestnením v prvej línii pri pláži a nádhernými výhľadmi na more. Súčasťou rezortu sú apartmány s 2 - 4 spálňami s veľkými terasami a špičkovými povrchovými úpravami. Privátny rezort je vybavený moderným infinity bazénom, vonkajšou posilňovňou a gastro/ spoločenskou miestnosťou. Ku každému apartmánu patrí komora a garážové parkovacie miesto.


Bývanie pri pláži

Rezort sa nachádza v Torrox Costa v oblasti zvanej El Morche. Rozširujúca sa oblasť mesta má na dosah obchody, školy, nemocnice, supermarkety, reštaurácie, golfové ihrisko a ďalšie služby. Miesto dokonale kombinuje sen o bývaní pri pláži, komfort a kvalitu života vďaka vynikajúcej infraštruktúre a blízkosti Malagy.


Moderné interiéry

Interiéry sú moderné, vzdušné a priestranné. Apartmány sú dodávané vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi (elektrická rúra, digestor, sklokeramická doska) a sanitárneho vybavenia. Súčasťou je tiež klimatizácia. V cene je tiež parkovacie miesto a komora.


Termín výstavby

Prvá fáza výstavby bola už dokončená a byty v tejto časti sú pripravené na odovzdanie.

Druhá fáza je aktuálne vo výstavbe. Plánované dokončenie druhej fázy výstavby je v lete 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: