Nový projekt radových domov pri golfovom ihrisku

Referenčné číslo: TW19815
Krajina: Španielsko
Región: Costa Blanca
Mesto: Elche
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 105.09 m2 - 108.88 m2
 
Cena:
168.000 € - 191.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Tento projekt radových domov v uzavretom areáli sa rozkladá v pokojnej lokalite, odkiaľ sa počas 15 minút pohodlne dostanete na pláže a do rušnejšieho centra mesta Alicante. Iba 10 minút odtiaľ je vzdialené letisko v Alicante a 8 minút mesto Elche s palmovým hájom, ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Miesto je pohodlne dostupné vďaka diaľnici aj vlakovému spojeniu s Barcelonou a Valenciou.

Projekt práve vzniká u 18 jamkového golfového ihriska, ktorého služby budú vlastníci môcť využívať, a dokončený bude v júni 2019. V okolí leží ďalších viac ako 15 golfových ihrísk, ako napríklad El Patio Golf Club alebo Font del Llop Golf Club. Vďaka teplej klíme a blízkosti pláží a prístavov je to ideálne miesto aj pre milovníkov vodných športov a plachtenie.

Radové domy majú vždy tri spálne, dve kúpeľne, WC, šatňu, terasu, záhradu a strešnú terasu (50,82 m2). Kuchyňa je plne vybavená, vrátane sklokeramickej varnej dosky, odsávače pár a rúry. Vo všetkých spálňach nájdete vstavané skrine. Samozrejmosťou je klimatizácia a kúrenie a možnosť inštalácie plynových radiátorov. Ku každému domu patrí tiež súkromné parkovacie státie. Na terasách môžete naobedovať s výhľadom na golfové ihrisko alebo pohorie Sierra de las Águilas a Sierra del Cid, kam môžete vyraziť na výlet.

Súčasťou projektu je ďalej spoločný bazén, fitnes centrum, reštaurácia a bar, kurt na padel, budova klubu, španielska a anglická škola a supermarket. Neďaleko leží historická dedina Monforte del Cid, ktorá ďalej rozširuje okruh dostupných služieb.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: