Perfektný dom v báječnej lokalite blízko centra mesta, Florence

Referenčné číslo: RO19561
Krajina: Taliansko
Región: Toskánsko
Mesto: Florence
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 540.00 m2
 
Cena:
1.780.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej lokalite blízko Florencie. Dom je vzdialený iba 5 km od centra mesta. Všetka občianska vybavenosť je tak ľahko dosiahnuteľná. Nákupné príležitosti, bary, kaviarne a reštaurácie sú vzdialené len pár minút jazdy. Vďaka skvelému umiestneniu na kopci dom poskytuje úchvatný výhľad na krásnu toskánsku prírodu.

Hlavný dom ponúka obytnú plochu o výmere 440 metrov štvorcových a je rozdelený medzi dve podlažia a podkrovie. Prízemie zahŕňa predsieň, veľkú obývaciu izbu s krbom, jednu menšiu obývaciu izbu s krbom, izbu s biliardom, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a komoru. Prvé poschodie ponúka 4 spálne, 2 kúpeľne a štúdio.

Dom je postavený v typickom toskánskom štýle, teda za pomoci prírodného kameňa. Tomu nádherne kontrastuje moderný interiér. Dom je vo vynikajúcom stave a je pripravený na nasťahovanie.

Vedľa hlavnej budovy sa nachádza dom pre hostí, ktorý disponuje obytnou plochou o rozlohe 70 metrov štvorcových. Prízemie domu pozostáva z obývacej izby s kuchyňou a kúpeľne. Na poschodí je spálňa, jedna menšia izba a kúpeľňa.

Dom je obklopený obrovským pozemkom o výmere 3 ha. Na pozemku rastú olivovníky. K dispozícii je tu ešte jedna budova o výmere 30 metrov štvorcových, ktorá vyžaduje rekonštrukciu.

Nehnuteľnosť je vzdialená iba 5 km (10 min) od centra mesta Florencia a 8.5 km (15 min) od letiska a od diaľnice. Iba 1 hodinu jazdy od nehnuteľnosti sú vzdialené pobrežie Forte dei Marmi, Viareggio a Pietrasanta a oblasť Chianti, ktorá je známa predovšetkým bohatou produkciou vína.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: