Tropický raj v stredomorskej rezidencii

Referenčné číslo: PN19897
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 103.76 m2 - 127.01 m2
 
Cena:
295.500 € - 395.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Priestranné exotické záhrady s palmami a tropickými rastlinami. Priamy prístup k úplne jedinečnej privátnej lagúne s bielym jemným pieskom a azúrovo sfarbenou vodou. Južne orientované apartmánové domy s nápadným dizajnom bielych línií a jemných obrysov. To je nový rezidenčný projekt snov.

Lagúna

Lagúna je prvou svojho druhu v Európe. Má rozlohu 1,4 ha a so svojou vynikajúcou kvalitou vody ponúka rajskú oázu ďaleko od cestovného ruchu. Vďaka svojmu umiestneniu ponúka rezort vyše 300 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C. Majitelia apartmánov si tak môžu užívať svoj súkromný raj po celý rok. Kúpanie v azúrovo sfarbenej vode a opaľovanie na umelých plážach s dokonale jemným pieskom je nevšedným zážitkom. Milovníci vodných športov môžu v bezpečnom prostredí vyskúšať nepreberné množstvo aktivít od jazdy na kajaku, cez surfing, windsurfing, kitesurfing či plachtenie. U lagúny je zóna pre plážové športy, šatne a sprchy. Prístup k lagúne majú výhradne vlastníci apartmánov či návštevníci reštaurácie, ktorá sa nachádza na brehu. Lagúna je oveľa šetrnejšia k životnému prostrediu než bazén. Používa ultrazvukovú technológiu čistenia, čo v porovnaní s bazénmi znamená použitie až stokrát menej chemických prísad a len 2 % energie spotrebovanej štandardnými bazénovými systémami.

Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezort je zasadený v kopcovitej krajine Andalúzie približne 7 km od mora. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť s obchodmi, butikmi a reštauráciami. V okolitých mestách Estepona a Marbella, ktoré sú len pár minút autom odtiaľto, sú potom väčšie nákupné centrá, reštaurácie, prístavy, hotely, nemocnice, školy, kultúrne pamiatky a ďalšie zariadenia. V blízkosti sa nachádza aj golfové ihrisko.

Druhá fáza rezortu, ktorá je teraz v predaji, ponúka 78 exkluzívnych apartmánov s 2 a 3 spálňami a strešnými apartmánmi s úžasnými terasami. Apartmány sú rozložené do celkom 8 budov. Vynikajú vzdušnými obytnými priestormi s terasami a balkónmi. Ku každému apartmánu patrí pivnica a podzemná garáž. Samozrejmosťou je klimatizácia.

Zaujímavá investícia

Rezort spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky z hľadiska luxusu a kvality. Pre majiteľov nehnuteľností sú ponúkané komplexné služby správy a ďalšieho prenájmu. Vďaka jedinečnosti rezortu je možné dosiahnuť zaujímavých výnosov. U apartmánov v prvej a druhej fáze výstavby možno dosiahnuť výnosov až 5 % po odpočítaní nákladov a pred zdanením. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je skvelá dostupnosť. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 1 hodinu odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: