Vlastnite apartmán priamo na golfovom ihrisku PGA v blízkosti Barcelony

Referenčné číslo: PG18274
Krajina: Španielsko
Región: Costa Brava
Mesto: Barcelona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 85.00 m2 - 154.00 m2
 
Cena:
385.000 € - 565.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Na golfovom ihrisku, ktoré je kandidátom pre Ryder Cup 2022!

V exkluzívnom rezorte, priamo na golfovom ihrisku PGA v blízkosti Barcelony, vznikajú úplne nové apartmány, ktoré ocenia predovšetkým milovníci golfu. Sú ideálne nielen pre trávenie Vašej dovolenky, ale sú aj jedinečnou investičnou príležitosťou. Sú situované skutočne priamo na golfovom ihrisku, len niekoľko metrov od golfového klubu. Z apartmánov sa Vám tak ponúka krásny výhľad.

Apartmány s rozlohou 85 - 154 m2 s dvomi až tromi spálňami boli navrhnuté známymi španielskymi architektami Damianom a Franciscom Ribasom. Apartmány sú vybavené veľkými posuvnými dverami, ktoré spájajú obývaciu izbu s jedálňou a súkromnú terasu či záhradu. Kuchyňa v sebe kombinuje prvky modernej a klasickej elegancie. Priestorná hlavná spálňa je vybavená vlastnou kúpeľňou. Niektoré apartmány disponujú spálňami s priamym prístupom na záhradu alebo na terasu. V prípade apartmánu v hornom poschodí možno na terasu na želanie majiteľa umiestniť i vonkajšiu sprchu či altánok. Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto a komora. Apartmány sa odovzdávajú zariadené.

Golfový rezort je obľúbený vďaka rôznorodosti a kvalite služieb, ktoré je schopný poskytnúť. Golfové ihrisko sa stalo oficiálnym kandidátom pre turnaj Ryder Cup 2022. Okrem golfu sú tu aj iné možnosti pre prevádzkovanie voľnočasových aktivít. Napríklad tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov, reštaurácie, ktoré ponúkajú rôzne druhy kuchyne a iné.

Časť apartmánov bude dokončená na konci roka 2015, druhá fáza projektu bude dokončená v lete 2016.

Barcelona ponúka veľa nákupných možností, typické španielske bary a reštaurácie, kde môžete ochutnať miestny tapas, ale aj nádherné pláže a prístav. Do Barcelony tiež lietajú priame lety z mnohých krajín, okrem iného aj z SR. Za zmienku stojí tiež mesto Girona, ktoré je vzdialené iba 10 min od golfového rezortu a ktoré ponúka zaujímavé pamiatky, napr. katedrálu či zaujímavé budovy historickej štvrti.

Milovníci golfu, nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť priamo na golfovom ihrisku za priaznivú cenu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: