Luxusné vily priamo na golfovom ihrisku PGA

Referenčné číslo: PG19182
Krajina: Španielsko
Región: Costa Brava
Mesto: Caldes de Malavella - Girona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 250.00 m2 - 400.00 m2
 
Cena:
1.050.000 € - 2.800.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Vlastnite jednu z exkluzívnych víl priamo na golfovom ihrisku PGA v blízkosti Barcelony. Výstavba tejto vily prebehne na prianie klienta na jednom z voľných pozemkov v rámci rezortu, ktorý sa nachádza priamo na golfovom ihrisku. Golfové ihrisko sa stalo oficiálnym kandidátom pre prestížny turnaj Ryder Cup 2022.

Každá vila v sebe snúbi luxusné, moderné a funkčné štýl bývania. Rozkladá sa na dvoch poschodiach a má celkovú rozlohu cca 270 m2. Horná poschodie je tvorené kuchyňou spojenú s obývačkou a jedálňou, ktorá plynulo prechádza na veľkú terasu, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad na golfové ihrisko a okolitú krajinu. V spodnom poschodí nájdete 4 spálne s vlastnými kúpeľňami. Vďaka francúzskym oknám sa z spální dostanete priamo na terasu s vonkajšou kuchyňou a úžasným bazénom.

Kuchyňa je vybavená spotrebičmi luxusnej značky Gaggenau, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou, jedinečným dizajnom a technológiami, ktoré sú bežné v profesionálnych kuchyniach. Kúpeľne tvoria armatúry a vybavenie značiek Roca a Hansgrohe. Príjemným bonusom je hydromasážna vaňa. O útulnú atmosféru sa postará krb v obývacej izbe a v spálni. Samozrejmosťou je aj plne automatický systém pre klimatizáciu, podlahové centrálne kúrenie, alarm, vonkajšie a vnútorné osvetlenie, prípojky na internet, TV a telefónu. Inštalovaná je aj príprava pre domáce kino. Nábytok a dekorácie nie sú zahrnuté v cene.

Golfový rezort je obľúbený vďaka rozmanitosti a kvalite služieb, ktoré je schopný poskytnúť. Okrem golfu sú tu aj iné možnosti pre prevádzkovanie voľnočasových aktivít. Napríklad tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov, reštaurácie, ktoré ponúkajú rôzne druhy kuchyne a iné.

Barcelona ponúka veľa nákupných možností, typické španielske bary a reštaurácie, kde môžete ochutnať miestne tapas, ale aj nádherné pláže a prístav. Do Barcelony tiež lietajú priame lety z mnohých krajín, okrem iného aj z SR. Za zmienku stojí tiež mesto Girona, ktoré je vzdialené iba 10 min od golfového rezortu a ktoré ponúka zaujímavé pamiatky, napr. katedrálu či zaujímavé budovy historickej štvrti.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: