Estepona - Unikátne mestské apartmány priamo pri mori

Referenčné číslo: PN19896
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 72.66 m2 - 230.41 m2
 
Cena:
425.000 € - 1.980.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri mori! Priamo v centre Estepona!

Predstavujeme unikátny projekt priamo v meste Estepona a pritom v prvej línii pri mori. Ideálna príležitosť pre váš celoročne plnohodnotný druhý domov pri mori! Svetlo, dizajn a priestrannosť sa kombinujú v projekte, kde koncept luxusu znamená oveľa viac než len kvalitu stavby a vynikajúce služby. 36 exkluzívnych apartmánov s priestrannými terasami spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Príroda, voľný čas, gastronómia a šport v jedinom koncepte

Žite mestský životný štýl vo výnimočnom prostredí v najexkluzívnejšej budove v oblasti. Vďaka svojmu úžasnému dizajnu je táto budova, ktorá sa nachádza priamo na promenáde pri mori, žiariaci maják, ktorý priťahuje pozornosť tejto exkluzívnej oblasti na pobreží Costa del Sol. Inovatívny koncept bezpochyby stanovuje nový architektonický štandard na pobreží, ktoré už dosiahlo zaslúženej celosvetovej slávy. Užívajte si z pohodlia domova okolité umenie, kultúru, gastronómiu v regióne či širokú škálu voľnočasových a zábavných možností na pobreží Costa del Sol. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj mnoho športových možností vrátane desiatky vynikajúcich golfových ihrísk.

Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezort číta 36 apartmánov rôznych typov a dispozícií od 1 po 4 spálne, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Kvalitu a výnimočnosť rezortu môžete cítiť už od prvej chvíle, keď vstúpite do dverí. Elegancia projektu sa prelína celou budovou a podčiarkujú ju také prvky ako výška stropov, dvere od podlahy až k stropu, veľkoformátové porcelánové podlahové dlaždice či drevené atribúty v obytných priestoroch. Kuchyne sú vybavené najkvalitnejšími a energeticky úspornými AEG spotrebičmi. Priestranné terasy sú neoddeliteľnou súčasťou nehnuteľnosti a vďaka ich úžasnému dizajnu máte pocit, ako by more bolo súčasťou apartmánu. Apartmány využívajú aerotermálny systém klimatizácie a kúrenie využívajúce energiu z obnoviteľných zdrojov. V celom apartmáne je zavedené podlahové kúrenie. V kúpeľniach je elektrické podlahové kúrenie. Sú vybavené systémami domácej automatizácie pre inštalácie, osvetlenie či žalúzie.

Výnimočnosť v každom detaile

Projekt je nastavený tak, aby sa stal ikonou modernej architektúry na pobreží Costa del Sol. Inovatívny dizajn a zmysel pre detail je vidieť na každom kroku. Pre vysoký komfort majiteľov bude k dispozícii jacuzzi, strešný infinity bazén, slnečné terasy, privátne parkovacie miesta, vonkajší fitness, priestor pre barbecue, detské ihrisko, palmy s automatickým zavlažovaním a osvetlenie dokresľujúce idylickú atmosféru. Rezort je ideálny pre príležitostné prázdninové návštevy či ako miesto na trávenie aktívneho dôchodku.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je skvelá dostupnosť. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 56 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Najlepšia klíma v Európe

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Ponúka cez 300 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C. Pobrežie pri Estepone ponúka 17 pláží s jemným pieskom, ktoré sa rozprestierajú do dĺžky až 21 km.

Termín výstavby

Apartmány sú už vo výstavbe.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: