Jedinečný apartmán so širokou ponukou hotelových služieb

Referenčné číslo: FK19573
Krajina: Rakúsko
Región: Salzburg
Mesto: Katschberg
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Veľkosť: 75.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
557.000 € - 775.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame vám apartmán v jednej z dvoch veží, predstavujúcich výnimočné architektonické dielo, ktoré inde v Alpách nenájdete. Ich tvar bol inšpirovaný šiškami a obe veže skvele zapadajú do okolitého prírodného prostredia. Ak si chcete splniť sen a byť aj doma ako na dovolenke, je pre vás tento apartmán ako stvorený.

Veže majú 14 a 10 poschodí a ponúkajú 64 apartmánov a priestor na parkovanie. Apartmány sú pripravené na okamžité nasťahovanie. V kúpnej cene je zahrnuté kompletné vybavenie a zariadenie apartmánu. Boli navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a vysokú kvalitu, ale napriek tomu pôsobia veľmi útulne. K dispozícii je tu posledný apartmán s nádhernými výhľadmi, ktorý na prvý pohľad zaujme svojim polkruhovým pôdorysom. Skladá sa z dvoch spální s vlastnou kúpeľňou, kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou a balkóna o výmere 43 m2, ktorý apartmán lemuje po celej jeho dĺžke. Patrí k nemu aj pivničná kója o výmere 6 m2.

S vežami susedí hotel, ktorého služby váš pobyt urobia ešte príjemnejším. Služby zahŕňajú upratovanie apartmánu, stráženie detí, kúpeľné služby alebo širokú gastronomickú ponuku. Okrem toho je apartmán vybavený dômyselným bezpečnostným systémom, a navyše môže byť postarané aj o jeho prenájom.

Katschberg je obľúbenou rekreačnou oblasťou, a to jak v zime, tak v lete. Okrem iného tu môžete chodiť na výlety, jazdiť na bicykli alebo si zajazdiť na koni. V blízkosti sa rozkladá veľa skvelých a kvalitných golfových ihrísk. V zime sa z Katschbergu stáva raj lyžiarov so 70 kilometrami zjazdoviek, na ktorých je snehová pokrývka vždy zaručená. To všetko môžete mať priamo za dverami svojho apartmánu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: