Luxusná rezidencia bez kompromisov. Prvá línia pri pláži!

Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 409.39 m2 - 673.62 m2
 
Cena:
3.400.000 € - 4.800.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvá línia pri pláži

Predstavujeme výnimočný rezort luxusných moderných apartmánov situovaný v prvej línii pri Stredozemnom mori. Nachádza sa v privilegovanej oblasti medzi Puerto Banús a Estepona. Priamo pri jednej z najlepších pláží a len pár minút od mnohých rôznych služieb a vybavení - reštaurácie, nákupné centrá, golfové ihriská, nemocnice, školy atď. Táto oblasť bola navyše na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Ponúka cez 325 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C. Pobrežie pri Estepona ponúka 17 pláží s jemným pieskom, ktoré sa rozprestierajú do dĺžky až 21 km. Všetky apartmány ponúkajú nekonečné výhľady na more, chvália sa inovatívnym dizajnom a sú postavené z tých najkvalitnejších materiálov. Vytvárajú tak perfektný domov pre náročných.

Priestrannosť, modernosť, splnený sen

Táto súkromná urbanizácia s rozlohou 20 000 m2 zahŕňa 6 menších budov celkom s 28 úžasne priestrannými apartmánmi s 3 až 4 spálňami a priamym prístupom na pláž. Každá budova má 3 poschodia plus pivničné priestory. Blok 1 zahŕňa len 3 apartmány, zatiaľ čo ostatné bloky disponujú 5 jednotkami (2 na prízemí, 2 na prvom poschodí a 1 v podkroví). Apartmány s 3 spálňami majú rozlohu od 405 m2 až po 431 m2. Apartmány so 4 spálňami začínajú od 548 m2 a najväčší majú neuveriteľných 813 m2.

Úplné súkromie

Ku každému apartmánu patria minimálne 3 parkovacie miesta a úložné pivničné priestory, kam sa priamo z vášho apartmánu dostanete súkromným výťahom. Pivničné priestory sú zhotovené z rovnakých materiálov ako apartmán a zahŕňajú kúpeľňu a v niektorých prípadoch aj práčovňu. Veľkosť týchto úložných priestorov sa pohybuje medzi 55 m2 a 86 m2. Každý majiteľ môže tento priestor využívať podľa svojich potrieb. Z úložných priestorov je priamy prístup na parkovisko. Úložné priestory sú opatrené dizajnovými bezpečnostnými dverami rovnakej kvality ako vstupné dvere do apartmánu a je možné ich otvoriť odtlačkom prsta. Toto špeciálne rozvrhnutie rezortu umožňuje každému majiteľovi priamy prístup do apartmánu úplne súkromie bez nutnosti priechodu akýmikoľvek spoločnými priestormi.

Dokonalé splynutie interiéru, exteriéru a mora

Vyvýšený pozemok umožňuje nekonečné výhľady zo všetkých terás a sľubuje úžasné výhľady na východ slnka rovnako ako neuveriteľne krásne západy. Špeciálny dizajn preskleného zábradlia bez rámu perfektne ladí s modernosťou, funkčnosťou a podčiarkuje úžasnú stredomorskú modrú. Pre dokonalé splynutie vnútorných a vonkajších priestorov sú použité dlaždice s veľkorysým rozmerom 1,2 metra x 1,2 metra tiahnúce sa z obytnej časti až na terasy. Posuvné dvere rozdeľujúce interiér s terasou sa pri odsunutí plne skryjú v stene. Vďaka kombinácii všetkých týchto prvkov vám výhľad z interiéru skutočne vyrazí dych. Sofistikovaný systém dvojitého zasklenia vrátane solárnej regulácie účinne prispieva k úspore energie a poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu.

Záhrada s infinity bazénom

Moderný dizajn záhrad zachováva stredomorskú atmosféru a predstavuje sviežu spojnicu medzi obytnou časťou a morom. Zahŕňa tiež vonkajší vyhrievaný infinity bazén, ktorý prináša úžasnú vizuálnu integráciu s morom.

Interiér

Výnimočná pozornosť bola venovaná dizajnu hlavných spální, ktoré počítajú s veľkými priestormi vyplnenými prirodzeným svetlom a nekonečným výhľadom na more. Pre garanciu maximálneho komfortu majiteľov bolo použité množstvo exkluzívnych, funkčných, elegantných a svetlých materiálov. Spálne majú integrovanú šatňu špeciálne navrhnutú exkluzívne pre tento projekt. Zahŕňa také detaily ako vnútorné LED osvetlenie, pojazdné police a inovatívne presklené dvere bez rámu od podlahy až po strop.

Smart Control System

V celom rezorte je inštalovaný šikovný domotický systém, ktorý umožňuje v mieste, alebo odkiaľkoľvek zo sveta, kde sa práve nachádzate, ovládať osvetlenie, zvuk, podlahové kúrenie, klimatizáciu a ďalšie zariadenia vo vašom apartmáne. Všetko toto môže byť ovládané z hlavného panela inštalovaného v obývacej izbe alebo z akéhokoľvek iného zariadenia ako sú chytré telefóny či tablety. Súčasťou každého apartmánu je tiež unikátny systém vnútorného a vonkajšieho stmievateľného osvetlenia a nadštandardný audio systém so skrytými reproduktormi, ktorý ponúka úžasný priestorový zvuk. Pre maximálny komfort v priebehu akéhokoľvek obdobia v roku je inštalovaný dômyselný systém vykurovania/chladenia. V celom apartmáne je zavedené podlahové kúrenie na vodu a najmodernejšia klimatizácia s možnosťou chladenia aj kúrenia so samostatnými smart termostatmi.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je tiež skvelá dostupnosť. Oblasť je skvele dostupná autom, vlakom, letecky i loďou. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 50 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Termín výstavby

Apartmány sú pripravené na odovzdanie.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: