Nové apartmány len 50 metrov od pláže

Referenčné číslo: SI19849
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torrox
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 58.24 m2
 
Cena:
166.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Snívate o vlastnom bývaní pri mori? Uskutočnite ho! Predstavujeme nový exkluzívny projekt apartmánov situovaný priamo na pobreží Torrox v oblasti Costa del Sol.

Čím je tento projekt výnimočný?

  • Umiestnenie len 50 metrov od pláže
  • Fantastické výhľady na more z priestranných terás
  • Rezort na prominentnom Costa del Sol za veľmi priaznivú cenu
  • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
  • Priame letecké spojenie z Bratislavy do Malagy

Opis oblasti

Oblasť Torrox ponúka nádherné pláže s jemným pieskom a pozvoľný vstup do mora. Priezračne čistá voda Stredozemného mora priamo nabáda k plávaniu, potápaniu, šnorchlovaniu a mnohých vodným športom. Torrox Costa pozvoľne nadväzuje na typické andalúzske mesto Torrox s romantickými úzkymi uličkami, bielymi domčekmi a príjemnou atmosférou. Nachádza sa tu tiež mnoho obchodov, barov, reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou i tradičné reštaurácie s morskými plodmi či tapas. Torrox je tiež skvelým východiskovým miestom pre výlety do okolitých historických miest.

Nejazdite sem len na dovolenku. Nechajte, nech sa toto úžasné miesto stane vaším druhým domovom, miesto vhodné k načerpaniu energie kedykoľvek počas roka, alebo na plnenie pracovných povinností za príjemného morského vánku.

Najlepšia klíma v Európe

Užívajte si príjemné teplo v priebehu celého roka vo svojom vlastnom apartmáne. Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.

Nový projekt apartmánov

Rezort vyniká svojim fantastickým umiestnením len 50 metrov od pláže a moderným dizajnom. Súčasťou rezortu je 23 apartmánov so súkromnými parkovacími miestami a pivnicami. Majitelia si môžu užívať bazén a sviežu zeleň obklopujúcu budovu. Apartmány sú veľmi moderné a z priestranných terás ponúkajú úžasný výhľad na more. Sú dodávané vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi (umývačka, chladnička, rúra, mikrovlnná rúra, digestor, práčka, sklokeramická doska), klimatizácia a kúrenie. Interiéry sú navrhnuté tak, aby zaisťovali maximálne presvetlené a otvorené priestory.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy a Viedne do Malagy je zavedené priame letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 45 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: