Nové apartmány pri jazere v olympijskom regióne

Referenčné číslo: CA19814
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Seefeld in Tirol
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 38.15 m2 - 57.61 m2
 
Cena:
249.000 € - 449.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V nádhernej lokalite priamo pri jazere, golfového ihriska a zároveň neďaleko zjazdoviek a bežkárskych tratí vzniká nový projekt 17 apartmánov. Vybrať si môžete z niekoľkých veľkostí apartmánov. Najmenší apartmán je určený pre 2 osoby, najväčší až pre 8 osôb. Apartmány sa predávajú kompletne zariadené a vybavené.

Súčasťou rezortu je okrem recepcie a salónika pre hostí tiež wellness. Súčasťou wellness zóny je fínska sauna, infračervená kabína a relaxačná miestnosť. Parkovacie miesta sú k dispozícii okolo celej budovy.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Očakávaný príjem z prenájmu v prvom roku je až 4,61 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Stavba bola dokončená a apartmány sú pripravené na odovzdanie.

Seefeld je očarujúce alpské mestečko, ktoré ponúka svojim návštevníkom neprebernú škálu aktivít v lete aj v priebehu zimy.

Priamo v Seefelde nájdete prvotriedne 18-jamkové golfové ihrisko Seefeld-Wildmoos a 9-jamkové ihrisko Golfacademy. Kúsok od golfového ihriska sa rozprestiera jazero Wildsee, ktoré je vhodné na kúpanie, prechádzku na loďke či rybárčenie. Pre milovníkov horskej turistiky je pripravených až 650 km turistických trás. Oblasť je ideálna aj pre cyklistov, tenistov či paraglidistov.

Pešiu zónu centra mesta lemuje mnoho obchodíkov, kaviarní, reštaurácií, barov a hotelov.

Seefeld sa nachádza v nadmorskej výške 1 180 m n. m. A je veľmi vyhľadávaným cieľom bežkárov z celého sveta. Ponúka majstrovské podmienky na celkom 279 km bežeckých dráhach pre klasické bežkovanie i korčuliarsku techniku. Na niekoľkých kilometroch môžete vyskúšať aj nočné bežecké stopy. Toto miesto ponúka vynikajúce podmienky aj pre tréning profesionálnych i rekreačných biatlonistov.

Na vyznávačov zjazdového lyžovania čaká 48 km fantasticky upravených zjazdoviek pre začiatočníkov aj pokročilých. Lyžovanie býva spestrené aj závodmi v skokoch na lyžiach na mostíkoch, ktoré sú priamo vedľa zjazdovky.

Pohľad na zasnežené Alpy si môžete vychutnávať aj pri peších výletoch po viac ako 140 km upravených a posypaných zimných turistických ciest.

Deti aj dospelých nadchnú aj sánkarské dráhy, prírodné i umelé klzisko vhodná na korčuľovanie, či curlingu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: