Nové vidiecke domy v golfovom rezorte

Referenčné číslo: AL15354
Krajina: Španielsko
Región: Costa de Almeria
Mesto: Almeria
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 350.00 m2 - 515.00 m2
 
Cena:
797.500 € - 1.347.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Luxusné plne vybavené vidiecke domy nachádzajúce sa priamo v exkluzívnom golfovom rezorte v Andalúzii. Výnimočná lokalita, vysoká úroveň a originálny osobitý charakter. Piesočná pláž tri kilometre odtiaľto.

Ponúkame luxusné vidiecke domy v páse, ktorý sa tiahne medzi lokalitami Herencia, Residencia a Caprichosa. Ich umiestnenie na špičke pomyselného rebríčka medzi tunajšími nehnuteľnosťami vám bude zrejmé od prvého momentu, kedy ich zbadáte. Nachádzajú sa na najluxusnejších miestach, všetky majú naozaj vysokú úroveň a každá má svoj originálny osobitý charakter. Poskytujú ešte viac miesta a komfortu ako vidiecke vily.
 
Domy sa nachádzajú v exkluzívnom golfovom rezorte v Almanzore, neďaleko mesta Almeriom. Táto oblasti južného Španielska patrí k obľúbeným letným destináciám. Vďaka svojmu pokoju, tradíciám i ústretovosti voči návštevníkom spolu s dôrazom na vonkajšie aktivity vytvára uvoľnenú a príjemnú atmosféru. Užívať si pobyt v Almanzore je preto jednoduché: pláže, golf, vodné športy, fitness, relaxácia, pobyt vonku a pravý španielsky životný štýl spolu s nepredstieranou vrelosťou.

Jedná sa o exkluzívny golfový rezort vo východnej Andalúzii, majiteľom nehnuteľnosti je tu napríklad olympijský víťaz v desaťboji Daley Thompson. Rezort dostal niekoľko prestížnych ocenení - napríklad Najlepšia development v Španielsku za rok 2005. Miestne golfové ihrisko bolo ako prvé v Európe postavené ako púštne, čo prináša unikátne vlastnosti. Nechýbajú tu ani pramene, vodné toky, suché koryta riek, skaly alebo kaktusy. Hru si tu ale užijú hráči rôznych úrovní. Rezort sa nachádza iba 3 km od mora a piesočných pláží a preto predstavuje ideálnu kombináciu pre milovníkov golfu a kúpania v mori.

Necelú hodinu jazdy autom odtiaľto sa nachádza tematický park Oasys - Mini Hollywood s prírodnou rezerváciou s mnohými druhmi zvierat a typickou dedinou Divokého západu. Obklopený je jedinou púšťou v Európe, Taberna, kde sa točil rad westernových filmov, vrátane Siedmich statočných.

Prvý z domov je umiestnený na prvotriednom mieste na Sweetwater Island Drive a ponúka výhľady na jazero Liburon. Stavba na jednom z rozľahlých vrškov bude zahájená okamžite, ako náhle bude podpísaná zmluva. Okrem výhľadu na jazero je tu vidieť aj priamo na golfové ihrisko.
Do tohto impozantného objektu sa vstupuje tradičným vstupným portálom, ktorý sa nachádza okolo vnútornej terasy s pergolami v andalúzkom štýle na troch stranách a centrálnou fontánou.

Dom je obrovský a naozaj luxusne vybavený. Obývacia izba poskytuje výhľad priamo na jazero Tiburon. Stropy pripomínajú štýl katedrály, obývacia izba je samozrejme vybavená aj krbom. Jedáleň ponúka priestor až 12 ľuďom, nechýbajú ani izby pre hostí s kúpeľňami. Schodisko vedie k centrálnej galérii na prvom poschodí. Na prvom poschodí sa nachádzajú veľké spálne vybavené obrovskými šatňami, kúpeľňami a súkromnými terasami. V dome nechýba ani priestor pre herňu či pivnicu, súkromné kúpele či saunu a dvojitú garáž.

V ponuke sú nehnuteľnosti od veľkosti 350 m² do 515 m².

V prípade záujmu je možné vily ďalej prenajímať. O všetok servis spojený s prenájmom, daňami apod. sa stará developerom zvolená spoločnosť, takže pre Vás nevznikajú žiadne nové povinnosti a starosti.

V tomto projekte ponúkame viac nehnuteľností na predaj. Pre viac informácií prosím kontaktujte Rellox.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: