Statok v klasickom toskánskom štýle s nádherným výhľadom

Referenčné číslo: CC19584
Krajina: Taliansko
Región: Toskánsko
Mesto: Montescudaio
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 180.00 m2
 
Cena:
1.000.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

K predaju ponúkame statok v oblasti Montescudaio. Nehnuteľnosť sa nachádza na vrcholku s krásnym výhľadom do údolia rieky Cecina.

Nehnuteľnosť rešpektuje tradíciu klasických toskánskych domov a bola postavená z vysoko kvalitných materiálov. Štýlovo pripomína typickú toskánsku architektúru, jedná sa o obdĺžnikový dom so šikmou strechou s červenými taškami. Vonkajšia časť je obložená prírodným kameňom z 18. storočia. V prízemí je tradičná toskánska tehlová podlaha, kým v prvom poschodí je podlaha z orechového dreva.

V prízemí nájdeme peknú vstupnú terasu s prístupom k bazénu, veľkú obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu a sociálne zariadenie. V prvom poschodí sú dve manželské spálne a kúpeľňa.

Dom sa nachádza v malebnej stredovekej dedine Montescudaio, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších dedín v Taliansku. Je uznávaná pre svoju umeleckú a historickú dôležitosť. V tomto regióne sú tiež vyrábané mnohé známe vína.

Dedina sa rozkladá cca 10 kilometrov od mora. Montescudaio ponúka výborné spojenie do miest Pisa (69 km), Volterra, Bolegheri a Cecina.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: